Рени получи отказ да пее на концерта 20 години „Пайнер“

Go down

Писане by preslava_forever on Пет Юни 04, 2010 6:15 pm

По повод информацията, която почитателите на певицата Рени очакват относно разговора и с г-н Митко Димитров, собственик на фирма "Пайнер" - ООД ви предоставяме следното изявление на певицата специално за радио "Сигнал плюс":

На 1 юни проведох разговор с г-н Митко Димитров и ми беше отказано много културно евентуално мое участие с песента "Като птица" на концерта "20 години фирма "Пайнер". Като аргумент г-н Димитров изтъкна, че концертът ще бъде с продължителност три часа и няма да има време, за да изпея песента, която и до ден днешен е голям хит, както на български, така и на сръбски език.

Никога досега не съм се съмнявала в бизнес нюха на г-н Димитров в създаването на хитове и на звезди, но след този разговор съм убедена, че той не се интересува от песните, от хитовете създавани през годините, както и от изпълнителите, които започнахме тогава, а единствено и само от от парите. Сигурна съм, че дори и да бях продължила договора си с фирма "Пайнер" отново нямаше да участвам в този концерт, както много от изпълнителите, които продължават да имат договор с фирмата, но няма да участват по ред неизяснени причини.

Въпреки отказа, който получих за участие в концерта не съжалявам, за две неща: Първо, че напуснах фирма "Пайнер". Второ, че помогнах с лични контакти и връзки "Пайнер" да работи с "Гранд Продакшън". Благодарна съм на моите многобройни почитатели, които продължават да ме подкрепят и именно заради тях "Diapason Records" ще разпространи съвсем скоро новата ми песен "Към теб летя".

Рени

Инфо:Сигналбг
preslava_forever
preslava_forever
Преслава фен

Cancer Брой мнения : 63
Дата на вписване : 04.06.2010
Години : 28
Местожителство : Погледни на GPS-а ;D

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум: